תיקון דליפת גז במקרר

Last updated by at .

מערכת הגז בצינורות המקרר הן ליבת המקרר ואלה שאחראיות לתפעול המקרר באופן שוטף, ללא מערכת זו המקרר פשוט יחדול לעבוד ולא יצליח לספק עבורכם את הפעולה הנדרשת.
כאשר יש דליפת גז מהמקרר – יש צורך באיש מקצוע שיבין היכן הבעיה, ידע לטפל באופן נקודתי ויעניק חיים חדשים למקרר שלכם. אנשי המקצוע ידעו לתת מענה רחב ומספק עבור המקרר שלכם ויעניקו לו חיים חדשים וארוכים מבלי שתצטרכו לדאוג לכך רבות.


במצב כזה, מילוי גז בלבד לא יפתור את הבעיה וחייב להבין קודם מהו מקור הדליפה. באמצעות מקור הדליפה יהיה ניתן לתקן את המצב במהרה תוך שמירה על המקרר ודאגה לכך שהוא יחזור לפעול כמו חדש בהקדם.
חברת SSl מספקת שירות טכנאים מורשים המתמקצעים בכל סוגי מוצרי החשמל. הטכנאים שלנו מתעסקים בכל סוגי המקררים מכל סוגי המותגים.
על מנת לתקן דליפת גז במקרר שלכם, אתם זקוקים לטכנאי מקררים אמין ואחראי שיטפל באירוע באופן נקודתי, יחליף צינורות וידאג למקרר שלכם לפעול. הטכנאים חייבים להיות מקצועיים ומורשים לטפל בתקלות מסוג זה ויש לוודא זאת מבעוד מועד על מנת להעניק ביטחון מלא לעצמכם ולתיקון התקלה.
מערכת הגז במקררים היא זו שגורמת למקרר שלכם לפעול, דליפת גז תעיד על בעיה או תקלה בצינורות המקרר שמגיעה מסדק או חור ממנו דולף הגז.


דליפת גז יכולה להימשך המון זמן ולעיתים אף לא תשימו לב אליה.
ישנם מצבים שהדליפה היא אינטנסיבית והמקרר מפסיק לפעול תוך זמן קצר, לא מקרר, פולט ריח רע או משמיע קולות התאמצות. במצב כזה – כנראה שהמקרר שלכם בבעיה.
יש מקרים בהם טכנאי יוכל למלא גז במקרר אך מבלי לדעת כמה זמן הגז יחזיק את המקרר. ישנם מקרים שיהיה צורך בהחלפת הצינורות ואף לרכוש מוצר חדש. חשוב לוודא ולהתייעץ בכל רגע כדי לדעת בדיוק מה הצעדים הבאים שעליכם לנקוט.
בחברת SSl ישנם טכנאים המציעים טיפול נקודתי ואדוק עבור המקרר שלכם והבעיה שצצה ולעיתים גם אחריות מלאה על התיקון בהתאם לצורך המתבקש.

למעבר לחנות החלפים שלנו :

לקבלת שירות תיקון לחצו על חייג עכשיו: